REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

31.03.2012 LOVECATS x PEPE BRADOCK (FR) @ 55

 Klub 55

27.03.2012 20:33

LOVECATS x PEPE BRADOCK (Atavisme, Paryż, FR)
Lovecats prezentuje:
PEPE BRADOCK (Atavisme, Paryż, FR)
Powiedzieć, że francuska scena muzyki tanecznej kwitnie nieprzerwanie od przeszło dwóch dekad, to banał. Równie banalnym byłoby stwierdzenie, że Pepe Bradock należy do jej najznamienitszych ambasadorów - pewnym jednak być można, że występ, którego spodziewamy się już 31 marca w warszawskim klubie 55 nie będzie zaliczał się do przeciętnych.
Urodzony jako Julien Auger w Paryżu, nasz gość zaczynał jak wielu znakomitych i otwartych na rozmaite gatunki DJów - grając jako nastolatek na gitarze w szerzej nieznanych zespołach. Zafascynowany funkiem i jazzem, konsekwentnie zwrócił się w stronę kwitnącego hip hopu, i właśnie w tym gatunku stawiał pierwsze kroki jako producent.
Logicznym krokiem stało się zatem włączenie do eksplodującej na początku lat 90 sceny tanecznej - pierwsze single, będące wypadkową ówczesnego techno i house zostały nagrane wspólnie z artystą znanym później jako Ark i wydane pod nazwą Trankilou.
W połowie lat 90 pojawiły się pierwsze produkcje sygnowane jako Pepe Bradock, zaś w 1998 wielce zasłużony label Versatile wydał jego debiutancki album, "Synthese". Płyta w zwarty i świadomy sposób zebrała w jedność wszystko, co najlepsze we francuskiej muzyce house - wrażliwość, zmysłowość, pulsującą energię, jazzowy feeling i czarną rytmikę. Rok później ukazuje się singiel "Burning", przypieczętowujący pozycję Bradocka jako jednego z najbardziej utalentowanych przedstawicieli paryskiej sceny. Od 2000 kolejne równie przebojowe, lecz wciąż oryginalne produkcje ukazują się nakładem własnej wytwórni, Atavisme. Bradock rzadko nagrywa wspólnie z innymi artystami (wyjątkiem może być epicki EP "Angola" podpisany wraz z Carlem Craigiem), zaś materiał do remiksowania wybiera uważnie. W 2009 BBE wydaje "Confiote De Bits" - kolekcję powstających przez lata, oryginalnych wersji utworów takich artystów, jak Roy Ayers, Charles Webster, Zero 7, Incognito czy nawet Cesaria Evora - zebranych pod wspólnym mianownikiem talentu i jedynej w swoim rodzaju, house'owej magii.
Pepe Bradock to esencja melodyjnej i wielobarwnej muzyki house - ale czerpie on także na równi z jazzu, funku, reggae czy hip hopu, łącząc w swych setach style i epoki. Warto skorzystać i przy okazji jego jedynego występu w naszym kraju oddać się muzycznemu uniesieniu. Artyście najwyższej próby wsparcia udzielą zaufani krajowi wykonawcy - Pol_On, Boy Division oraz gospodarze Artur8 i Jedynak.
Pépé Bradock (Atavisme, Paryż, FR)
Pol_On (Get Physical, Pets)
Boy Division (GSTQ)
oraz gospodarze
Artur8 (King of Kong) i Jedynak (Club Collab)
31.03.2012 (sobota)
Warszawa, Klub 55 ul. Żurawia 32/34 (wejście od ul. Parkingowej)
Start: 22:00
Wejście: 20 pln

# Marek34

26.09.2019 16:50

Sprawdź ten artykuł http://intomoney.pl/ - ja dzięki niemu zarobiłem już trochę kasy, i za kazdym razem jak ktos pyta mnie co zrobic zeby zarobic, to wysylam mu ten artykul :) Prosto i przyjemnie wyjasniony temat od ktorego powinien zacząć każdy!
Pozdrawiam

# Marek34

26.09.2019 16:51

Sprawdź ten artykuł http://intomoney.pl/ - ja dzięki niemu zarobiłem już trochę kasy, i za kazdym razem jak ktos pyta mnie co zrobic zeby zarobic, to wysylam mu ten artykul :) Prosto i przyjemnie wyjasniony temat od ktorego powinien zacząć każdy!
Pozdrawiam

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break