REKLAMA
REKLAMA

18.02.2017 22:43 #Dziękuję
"Zasadą dobrej praktyki medycznej jest stosowanie wiedzy opartej na faktach", no zgoda. Poproszę o fakty odnośnie invitro: ile % dzieci poczętych tą metodą rodzi się z zespołem Downa? To taka całkiem częsta trisomia. Bez invitro zdarza się raz na około 2000 porodów (znacznie częściej niż np. brak rączki lub nóżki u dziecka). Jak te dane kształtują się dla invitro. Poproszę o fakty.
19.02.2017 19:07 #ggg
odpowiedz brzmi "zero" procent
20.02.2017 09:14 #Julia
Do Dziękuję: nie wiem od kogo oczekujesz, żeby podał ci dane o in vitro, ale myślę, że łatwo je znaleźć. Wystarczy przeczytać parę artykułów z Pubmedu, albo chociaż z Google Scholar. Ja szczerze mówiąc nie znam konkretnych danych, a specjalnie szukać nie będę :)
Pozdrawiam
20.02.2017 13:47 #pola
Jest to zwykły kalendarzyk więc nie wiem na co te 300 tys. Czyżby pod przykrywką leczenia bezpłodności ktoś zgarnął sobie nie małą sumkę???

Bzdura kompletna. Jest to dla osób płodnych którzy nie mają żadnym problemów tylko nie potrafią strzelić w te odpowiednie dni.
20.02.2017 22:13 #lips
metoda na pewno przyniesie olbrzymi sukces - do leczenia zakwalifikowane zostaną pary, których problem z zajściem w ciążę polega na nieregularnej miesiączce - pary z poważnym problemem nie będą kwalifikować się do leczenia, bo widocznie Bóg tak chciał, nie wszyscy muszą mieć dzieci...
20.02.2017 23:54 #Domiś Gad
Dziennikarzyno, zajmij się naprawdę ważnymi problemami.
Bo ani pisać nie potrafisz, ani informacji dobierać.
Pismak, jak Prof. Michał Głowiński pisał.
21.02.2017 07:48 #Warszawianka12345
Naprotechnologia to nie jest kalendarzykZamiast na kalendarzyki mogli by te pieniądze dać szpitalom - oddziałom ginekologii - aby kobiety mogły wykonywać badania i operacje (laparoskopię, histeroskopia itd). Na dzień dzisiejszy okres oczekiwania na te zabiegi to ponad rok. Tymbardziej ze zabiegi operacyjne i badania typu hsg, badania hormonów itd wpisują się w koncepcje naprotechnologii.
21.02.2017 09:26 #Anna. S
Bardzo się cieszę, że wracamy do dobrych sprawdzonych metod. W pełni popieram jego realizację.
21.02.2017 15:49 #Wd2
Tyle samo co dzieci jie z invitro. Bo to jest wada GEENETYCZNA. Mowi Ci to cos?
22.02.2017 23:53 #Ipresz
Najpierw kawał o blondynce: żeby nie otwierała ust niektórzy domyślaliby się tylko, że głupia.
A teraz o dyskutantach o NaProTechnology. Widać, że nic na ten temat nie wiecie, tylko chcecie ośmieszyć to, na czym się nie znacie. Ach, invitro to dopiero cacy!!! "Zero"(!?) rodzi się z zespołem Downa, bo 50 wyląduje w śmietniku (:
23.02.2017 12:44 #fff
#Dziękuję napisał(a) 18.02.2017 22:43

"Zasadą dobrej praktyki medycznej jest stosowanie wiedzy opartej na faktach", no zgoda. Poproszę o fakty odnośnie invitro: ile % dzieci poczętych tą metodą rodzi się z zespołem Downa? To taka całkiem częsta trisomia. Bez invitro zdarza się raz na około 2000 porodów (znacznie częściej niż np. brak rączki lub nóżki u dziecka). Jak te dane kształtują się dla invitro. Poproszę o fakty.
Jednego jak widze juz mamy.
23.02.2017 12:45 #fff
#Ipresz napisał(a) 22.02.2017 23:53

Najpierw kawał o blondynce: żeby nie otwierała ust niektórzy domyślaliby się tylko, że głupia.
A teraz o dyskutantach o NaProTechnology. Widać, że nic na ten temat nie wiecie, tylko chcecie ośmieszyć to, na czym się nie znacie. Ach, invitro to dopiero cacy!!! "Zero"(!?) rodzi się z zespołem Downa, bo 50 wyląduje w śmietniku (:
LOL, faktycznie my sie mozemy nie znac. Ale reszta swiata tez sie nie zna co? Co ląduje na smietniku katolicki oszolomie? Zlepek komorek to nie czlowiek!
23.02.2017 12:46 #fff2
#Ipresz napisał(a) 22.02.2017 23:53

LOL, faktycznie my sie mozemy nie znac. Ale reszta swiata tez sie nie zna co? Co ląduje na smietniku katolicki oszolomie? Zlepek komorek to nie czlowiek!
19.04.2017 23:38 #allana
A wystarczyło wszystkim rozesłać link do tego typu kalkulatora i można było zaoszczędzić sporą sumę :) A tak już bez żartów, to bardzo szkoda, że wszystkie programy in vitro mają teraz rzucane kłody pod nogi, naprawdę jest sporo ludzi, którzy mają problemy z zajściem w ciążę i szkoda, że nikt nie chce im tego procesu ułatwić. Mam nadzieję, że niedługo podejście do tego tematu zacznie się zmieniać

1334/2695 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 SKUP AUT WARSZAWA I OKOLICE INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY SKUP AUT WARSZAWA TEL 572 124 555 e-mail 24skup@wp.pl U W A G A PEŁNA OFERTA NA NASZEJ STRONIE www.autoskupwawa.pl WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI

Nieruchomości zamienię
 Mieszkanie zadłużone własnościowe lub lokatorskie odkupię lub dam na zamianę jedno z moich mieszkań 1 i 2 pokojowych. Jestem zainteresowany odkupieniem domu do remontu, nieruchomości z komornikiem, z lokatorami. Dostałeś w spadku część nieruchomości? Należy Ci się zachowek? Nie przegap go - odkupię spadek, udział w mieszkaniu, domu, kamienicy, działce. Nie jestem pośrednikiem. Tel 733+995+999, zamieniamy@gmail.com *Za mieszkania kwaterunkowe dziękuję.

Porady prawne
 Dam faktury VAT - Koszty VAT Dam - szybko, profesjonalnie i tanio. Zmniejsz swój podatek i płać mniej. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz PIT (CIT), potrzebujesz faktur kosztowych od innych podmiotów gospodarczych napisz. Gwarantujemy: - pełne i profesjonalne doradztwo - przystępne ceny 7-10% Zapraszamy wszystkich do współpracy - niższe podatki tylko z nami. Wszystko sprawnie i szybko, a co najważniejsze w miłe atmosferze i z pełnym profesjonalizmem. Proponujemy Faktury VAT na usługi, oraz Faktury VAT na towary. Zapewniamy i gwarantujemy profesjonalizm, dyskrecję i bezpieczeństwo transakcji nawet w przypadku kontroli krzyżowej oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam vat , kupie vat , sprzedam koszty , kupie koszty Zapraszamy do kontaktu email: newis@mail.com Tel. 61 624-29-58 http://www.sites.google.com/prod/view/koszt https://sites.google.com/prod/view/koszt

Dam pracę
 Proponuję dobrą i legalną pracę dorywczą w domu, dla której nie musisz rezygnować z dotychczasowego zajęcia! Na pewno zarobisz i będziesz mógł pozwolić sobie na realizację swoich potrzeb, na spełnienie swoich marzeń! Napisz do mnie na e-mail , a przeszkolę Cię, jak pracować, aby szybko osiągnąć sukces finansowy! Jest to całkiem realne, ponieważ firma współpracuje z bankami, które są przecież wypłacalne! Prześlę Ci również materiały i wskazówki do pracy. Kontakt: familodlaciebie@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie