REKLAMA
REKLAMA

05.10.2015 16:01 #ybki
Bieda-mieszkania czy bieda-sypialnie - tak to powinno brzmieć, większość pewnie wykupią inwestorzy pod wynajem.
A pro po to żadna nowość, we Wrocławiu - http://tnijurl.com/00c5a002ed5c/
05.10.2015 17:01 #enek
Niedawno kupiliśmy mieszkanie w czteropiętrowym bloku. Osiem pięter to stanowczo za dużo. Kupiliśmy używane mieszkanie- w całości je wyremontowaliśmy. Dostosowaliśmy mieszkanie do własnego stylu- w sypialni mamy fototapetę- fototapetka.eu/fototapeta.html, a w łazience wannę z jacuzzi. Poprzednim właścicielem był staruszek, więc on takich rarytasów nie miał ;)
06.10.2015 10:20 #ybki
#enek napisał(a) 05.10.2015 17:01

Niedawno kupiliśmy mieszkanie w czteropiętrowym bloku.
Wzruszająca historia.
06.10.2015 14:49 #więzień
Moja cela jest większa.
07.10.2015 10:15 #winio
Dziadostwo a nie moda.Ludzie tam mieszkający nie będą się integrować z otoczeniem,będą traktować to miejsce jako sypialnię.Miasto powinno przepisami ograniczyć budowanie takich patologocznych nor
07.10.2015 15:19 #jjj
Ciekawe jak to prawnie załatwią, bo wg WT przynajmniej jeden pokój w mieszkaniu powinien mieć 16 mkw powierzchni. Może to będzie funkcjonowało jako hotel?
07.10.2015 15:22 #Żelazna
@winio "Miasto powinno przepisami ograniczyć budowanie takich patologocznych nor"

A czy przypadkiem nie ogranicza? Tylko nie miasto a prawo budowlane. Zdaje się, że istnieje (jeszcze) przepis mówiący, że w lokalach mieszkalnych _co_najmniej_ jeden pokój musi mieć powierzchnię _co_najmniej_ 16 metrów kw. A tutaj - całe "mieszkanie" ma 14 metrów?!
08.10.2015 10:00 #a sio
Pewnie już kolejki studentów się ustawiają do biura dewelopera.
06.11.2015 10:32 malwa
ale plama, myślałam że się nie zapisało :(
wpis modyfikowany 1 raz, 06.11.2015 10:35 
06.11.2015 10:34 malwa
Pewnie to coś na zasadzie inwestycji a p a r t hotel Wola? To nie są mieszkania dla rodzin z pewnością ale takie rozwiązanie ma powodzenie wśród osób które są zmuszone często bywać w stolicy a na co dzień mieszkają i pochodzą z Krakowa, dojazdy i opłaty za hotele są na dłuższą metę bardzo uciążliwe.
09.11.2015 22:12 MiWi1
takie małe?
25.11.2015 12:49 #a_może
Dziupla Residence ;)
07.03.2016 11:17 #Halinkaa
Nie podoba mi się ten pomysł 14 m to zdecydowanie za mało. Myślę, że każdy kto mieszkał w kawalerce wie o czym piszę. Można tak żyć oczywiście, ale człowiek nie czuje się swobodnie, szczególnie gdy chce kogoś do siebie zaprosić. Jeśli szukacie fajnych mieszkań, polecam przejrzeć bazę agencji nieruchomości - http://www.mieszkanie24.com/ :)
24.04.2016 22:43 #efka
lepiej omijac Dantex z daleka - przez tą inwestycję szykuje się tam niezła sprawa w sądzie - oszukali ludzi. do tego niesłowny - usuwa usterki miesiącami, przedluzając to ile można. Nie polecam.
27.04.2016 13:37 julka
Nie przekonuje mnie to ;p
28.04.2016 11:47 #erni
Na mieszkanie trochę za małe, lepiej za te same pieniądze kupić większe na Bemowie, na Lazurowej 168 na przykład.
30.01.2017 11:35 #i kropka
Śmiesznie małe klitki, ja bym się tam dusiła. Na jedną noc to można wynajmować, owszem, ale nie do zamieszkania na stałe. W ogóle ceny za metr w Warszawie są kosmiczne. Wolę już kupić poza miastem, ale niezbyt daleko, bo jakoś do pracy muszę dojechać. Ale np. Marki są ok, świetne osiedle tam właśnie powstaje. Wiem, że można się starać tam też o dopłatę mdm. Będę próbować.
03.08.2017 23:22 #Wawa Wola
Witam, chce kupić mieszkanie na WOLI, konkretnie przy ul Sowińskiego LC Corp Osiedle na Woli jeśli ktoś też myśli o tej lokalizacji lub innej na Woli, proszę o kontakt mailowy w_o_w@op.pl Kupując razem łatwiej będzie wynegocjować rabat. Pozdrawiam.

21/797 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie