REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# jelonek2018

06.12.2018 14:17

Przyjezdni warssawiacy rzuca się bo darmowe i dla ojców po dwie wezmą. Ojce się ucieszą bo swojej nie będą musieli wycinać

# urodzony w Stolicy

07.12.2018 10:23

już widzę jak przyszli i kręcą nosami ze drzewka bez korzeni:) z korzeniem można zawieść na wieś i po świętach zasadzić

# obcykator

07.12.2018 12:52

wszelkim WWL, TKO, TKI, EOP, LUB, WOR, itp....... mówimy stanowcze NIEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

# DIXIL

07.12.2018 15:16

Ale darmowa kawa w Mc lub kubełki kurczaka w KC to już jest ok.

# miasto maje a w nim

07.12.2018 16:18

Chopów sie najadzie bo za darmo dajo choinkie... Cebulaki z wioch parszywe

# Antek

09.12.2018 11:36

Darmowe ? Każdy mieszkaniec Bemowa zrzucił się na te darmowe choinki. Darmowe byłyby gdyby radni za własne pieniądze kupili te choinki

REKLAMA

# TomekBemowoIV

13.12.2018 06:04

A jesli od urodzenia jestem Bemowianinianem, wybudowałem dom pod Kazimierzem Dolnym i tam zarejestrowałem sobie auto ze wzglegu na koszta, a dla dzieci zostało mieszkanie to tez juz skreslony jestem poruszajac sie po bemowie?
Mamy dużo znajomych którzy tak spędzaja życie

# krystek02

14.12.2018 17:52

nie wybielaj się słoju p....y
WWL, EOP, TKI, WOR, WPN itp wracajcie skąd przyszliście

# Mk0045

16.12.2018 13:36

Na szczęście trzeba mieć dowód osobisty z meldunkiem na Bemowie i maila o wygranej

REKLAMA

# ```

16.12.2018 14:43

#obcykator napisał(a) 07.12.2018 12:52
wszelkim WWL, TKO, TKI, EOP, LUB, WOR, itp....... mówimy stanowcze NIEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak Ci się nie podoba, to się wyprowadź.

# ```

16.12.2018 17:38

#krystek02 napisał(a) 14.12.2018 17:52
nie wybielaj się słoju p....y
WWL, EOP, TKI, WOR, WPN itp wracajcie skąd przyszliście
jak Ci się nie podoba, to się wyprowadź

# jaro

18.12.2018 10:04

Głupotki piszecie ,ja wraz z mężem wylosowaliśmy więc drugą damy dzieciom ,wszyscy mieszkamy na Bemowie od początku powstania Bemowa a w Warszawie od urodzenia,więc nie mówcie że tylko słoiki dostają darmową choinkę

REKLAMA

# Gemma

31.10.2019 16:02

Orientuje się ktoś może czy w tym roku będzie podobna akcja? Mamy już co prawda upatrzoną choinkę w YHS (http://yourhomestory.com.pl/wyprzedaz-dodatki/boze-narodzenie/sztuczne-choinki). Planowaliśmy sztuczną, żeby zaoszczędzić sobie corocznego zachodu z załatwianiem, a potem sprzątaniem. Ale gdyby dostać żywą za darmo... :D

# nacel.pl

04.12.2019 20:17

Miła inicjatywa. Chociaż z moich podatków ;) Ważne, że ratusz chce nawiązywać pozytywne skojarzenia. Mam nadzieję że i na Wielkanoc też coś będzie. Wszystkim, którzy mają ciepłe słowo dla organizatorów. Nie podoba się zaproponujcie coś innego.

# Kokosek

12.12.2019 09:08

Fajnie by było, gdyby taką akcję ogłosili też w tym roku. To moje ostatnie święta w mieście, później przeprowadzam się z mieszkania do domu, wreszcie na wieś :)

REKLAMA

# Kasia899

12.12.2019 09:13

U mnie też po świętach https://megaprzeprowadzki.pl/artykuly/sprawdzone-sposoby-trudne-przeprowadzki/, małe dzieci, zwierzaki... będzie wesoło. A drzewka nigdy nie dostałam, za o moja koleżanka miała szczęście.

# Waldek

18.12.2020 19:29

Wylosowałem choinkę i w sobotę 18XII pójdę ją odebrać i po krzyku. Nie wiem po co ten cały raban o rejestracje samochodowe? W stołecznych miastach w Europie jest tak samo jak w Warszawie, ponieważ ludzie ciągną za pracą i nie ma na to rady. A, że niektórzy mają kompleksy z powodu urodzenia się poza Warszawą to nie moje zmartwienie. Ja żyję od urodzenia na warszawskiej Woli a teraz na Bemowie. Mam tu również groby pradziadków.
Z historii Jelonek: wieś Jelonki powstała w XIX wieku na gruntach wsi Odolany. Jelonki do 1950r. były wsią podmiejską tak jak dziś Blizne Łaszczyńskiego koło Grot. Dopiero po roku 1950 Jelonki zostały włączone do warszawskiej dzielnicy Boernerowo, potem Woli, i następnie do dzielnicy Bemowo. (więcej czytajcie na Bemowo. Warszawikia).

# MarcinBemowo

09.12.2021 14:40

jak czytam komentarze tych wszystkich "prawdziwych warszawiaków" to przypomnę wam, że wy albo wasi przodkowie też tu kiedyś skądś przybyliście. Często jest tak, że ten przez Was nazywany "chłop ze wsi" ma więcej taktu i kultury osobistej niż nie jeden z Was.

REKLAMA

# kresy

12.12.2021 16:24

#MarcinBemowo napisał(a) 09.12.2021 14:40
jak czytam komentarze tych wszystkich "prawdziwych warszawiaków" to przypomnę wam, że wy albo wasi przodkowie też tu kiedyś skądś przybyliście. Często jest tak, że ten przez Was nazywany "chłop ze wsi" ma więcej taktu i kultury osobistej niż nie jeden z Was.
o czym ty człowieku pier....., przejdź się na chrzanufff, tuż za Lazurową to poznasz kulturę przyjezdnych słoi. Niby to 100 metrów od Lazurowej, ale ludzie takie jakieś inne
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA