REKLAMA
REKLAMA

sortuj wg: 

tytuł: 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 SUPER POŻYCZKA BEZ BIK POD ZASTAW LUB NA ZAKUP KAŻDEGO POJAZDU! Z nami uzyskasz bez Banku pożyczkę samochodową lub leasing na zakup lub pod zastaw każdego pojazdu! (również wszelkie maszyny rolnicze, ciągniki ,linie produkcyjne oraz inny sprzęt )Pożyczka bez sprawdzania historii kredytowej oraz zaświadczeń o zarobkach! Wiek samochodu nie ma znaczenia! Długi okres spłaty zobowiązania!Przez cały okres spłaty korzystasz z samochodu!Każdy przypadek! Minimum formalności! Bez Polisy AC! Doskonała oferta dla klientów odrzuconych przez Banki! Wysoka przyznawalność! Szybka realizacja! Możliwy dojazd do klienta!Cała Polska!Szczegóły pod nr Tel. 792294400,e-mail ; info@dmfinance.pl Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki w wysokości 10.000 zł na okres 46 miesięcy wynosi 54,85%. przy założeniach: 46 rat miesięcznych po 456,82 zł każda, na które składają się:roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7%, odsetki od pożyczki-1.406,98 zł, prowizja za udzielenie pożyczki - 750 zł,

Kupię mieszkanie
 Kupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy i okolic (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki) może być ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki. Tel. 505-406-361 e-mail: albert.plich@wp.pl

Sala konferencyjna do wynajęcia
 Firma Archeion oferuje Państwu wynajem sal zlokalizowanych w ścisłym centrum Warszawy. Gwarantujemy miłą obsługę, szeroki wybór sal oraz niskie ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo sale różnej wielkości; rozpoczynając od salek małych - idealnych na spotkania biznesowe, coachingowe czy też kameralne warsztaty - po sale średniej i większej wielkości, które idealnie sprawdzą się na szkolenia czy konferencje. Oferujemy również sale komputerowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt. Standardowe wyposażanie sal: - ekran projekcyjny, - rzutnik multimedialny - flipchart W trakcie szkoleń oferujemy obsługę cateringową w formie przerwy/serwisu kawowego oraz obiadu, których ofertę mogą Państwo dowolnie rozszerzać. Firma Archeion istnieje na rynku polskim już 10 lat, co przekłada się na nasze spore doświadczenie w branży wynajmu sal. Pełną ofertę mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: http://warszawa.wynajemsal.com Telefon: 535 253 753

Nauka
 Witaj ! ZAPRASZAM CIĘ do zapoznania się z rewolucyjną metodą nauki języka angielskiego w praktyce. Wszystkie informacje znajdziesz na: www.angielski-skype.pl Zanim przeczytasz więcej, poznaj moją historię o tym jak uczyłam języka angielskiego.... Pewnego razu musiałam przeprowadzać serię długich rozmów telefonicznych w ramach swojej pracy z kontrahentem z Londynu. Pierwsze rozmowy były dla mnie męką, wielu rzeczy do końca nie rozumiałam. Bałam się, że mogę coś przeinaczyć... Jednak po 5 - 6 rozmowie, poczułam się pewnie i zdałam sobie sprawę, że moja znajomość języka przeskoczyła "oczko wyżej". Tak się też rozpoczęła moja przygoda z nauczaniem języka. Po prostu wtedy polubiłam język angielski... Joanna Mail: joanna@angielski-skype.pl Tel: 575 249 030 http://www.angielski-skype.pl/

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie