Co nowego w MOS Wola?

3 kwietnia 2009

Sukcesy juniorek. Młodziczki dopiero szóste. Młodziki na piątym miejscu.

Sukcesy juniorek

Juniorki MOS Wola awansowały do finału Mistrzostw Polski. Zespół trenera Stanis-ława Lizińczyka przegrał ostatni mecz półfinałowego turnieju Mistrzostw Polski z jednym z faworytów rozgrywek, drużyną Alupfrofu Bielsko Biała (0:3), ale prze-szedł do dalszych rozgrywek z drugiego miejsca. Wcześniej juniorki z Woli wygrały z MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki (3:0) oraz MKS Calisia Kalisz (3:2).

Zespół przygotowuje się obecnie do finałów Mistrzostw Polski, które odbędą się 22-26 kwietnia. Nie wiadomo jeszcze, gdzie odbędzie się ta impreza. Polski Zwią-zek Siatkówki wybierze jedną z ofert przesłanych przez kluby chcące podjąć się or-ganizacji zawodów. Znamy natomiast rywalki juniorek MOS-u. Zespół z Woli zagra w grupie B wraz ze Spartą Warszawa, Gedanią Gdańsk oraz KS Pałac Bydgoszcz.

Młodziczki dopiero szóste

Zespół młodziczek zajął szóste miejsce na Mistrzostwach Mazowsza rozgrywanych w Legionowie. Nikt nie ukrywa, że liczono na lepszą lokatę. Mistrzem Mazowsza zo-stała Legionovia.

Młodziki na piątym miejscu

Zespół młodzików zajął piąte miejsce w finałowym turnieju o Mistrzostwo Mazow-sza. Podopieczni Michała Tabora po zaciętej walce przegrali z zespołami MDK War-szawa (1:2) i WUKS Junior Stolarka Wołomin (2:1). Pozostaje pewien niedosyt, bo rywale byli w zasięgu naszego zespołu, ale taki jest sport. Po dwóch porażkach drużyna mogła walczyć jedynie o piątą lokatę. Po pewnych wygranych z UKS Olimp Ostrołęka (2:0) oraz Iskrę Volley Zielona (2:0) piąte miejsce na Mazowszu stało się faktem.